FIPZ

فدراسیون پهلوانی

حمایت از کالای ایرانی
تاریخ 1403/03/16         ساعت 09:16:53     گروه خبری اخبار فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای

یادواره ۳۵۲ شهید ورزشکار، ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای لشکر ۱۹ فجر فارس در شهرستان سپیدان برگزار شد.
تصویر

به گزارش روبط عمومی فدراسیون زورخانه ای و کشتی پهلوانی، سخنرانی فرماندار سپیدان، فرمانده لشکر عملیاتی ۱۹ فجر فارس، رئیس فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلولنی کشور، اجرای حرکات نمایشی و پهلولنی توسط ورزشکاران هیئت زورخانه‌ای سپیدان، اهدای شال پهلوانی و تندیس این ورزش به فرمانده لشکر ۱۹ فجر و امام جمعه سپیدان، تجلیل از قهرمانان کشوری این رشته به ورزشکاران سپیدان و تجلیل از خانواده شهدای ورزشکار سپیدان از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

جانشین لشکر ۱۹ فجر گفت: این یادواره در راستای کنگره پانزده هزار شهید استان فارس و با هدف نشان دادن ارزش شهدا در هر زمان و موقعیت و فداکاری آنان در دفاع از نظام و انقلاب اسلامی است.

سرهنگ پاسدار محمد مهدی صالحی با بیان اینکه استان فارس بیش از ۸۰۰ شهید ورزشکار دارد، افزود: از این تعداد ۳۵۲ شهید مربوط به لشکر ۱۹ فجر هستند.

وی با بیان این که لشکر ۱۹ فجر در همین راستا ۳۷ یادواره را برگزار خواهد کرد، بیان داشت: تا کنون یازده یادواره برگزار شده و تا زمان برگزاری کنگره پانزده هزار شهید استان فارس که در آبانماه امسال خواهد بود حدود ۲۶ یادواره دیگر را برگزار خواهد کرد.

جانشین لشکر ۱۹ فجر گفت: این برنامه‌ها در هفته و ماه‌های آینده در ستاد لشکر و شهرستان‌های استان که گردان‌های خط شکن لشکر در آن شهرستان‌ها مستقرند برگزار خواهیم کرد.

این برنامه به همت تربیت بدنی لشکر ۱۹ فجر و با همکاری هیئت زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی اداره ورزش و جوانان سپیدان و بنیاد شهید در مجموعه ورزشی زورخانه امیر المومنین (ع) شهر اردکان شهرستان سپیدان برگزار شد.