FIPZ

فدراسیون پهلوانی

حمایت از کالای ایرانی
تاریخ 1403/03/08         ساعت 18:01:48     گروه خبری اخبار فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای

نایب رییس فدراسیون زورخانه ای و کشتی پهلوانی از پرداخت حق التدریس تعدادی از مدرسان طرح شهید طوقانی از استانهای مختلف کشور خبر داد.
تصویر

به گزارش روابط عمومی فدراسیون زورخانه ای و کشتی پهلوانی، سیدحسن سبزواری در این باره اظهار داشت: با دستور دکتر باران چشمه رییس محترم فدراسیون، حق التدریس مدرسان طرح زورخانه ای شهید طوقانی از استانهای ایلام، آذربایجان غربی، هرمزگان، قزوین، سمنان، بوشهر، کرمانشاه، لرستان، خراسان شمالی و همدان پرداخت گردید.

نایب رییس فدراسیون افزود: برابر نامه فدراسیون با شماره 38/242/1403 مورخ 26/01/1403 که به هیئت های استانی سراسر کشور ارسال گردیده بود، مقر شد هیئت های محترم اطلاعاتی از مدرسان مرشدی که سال 1402 در طرح شهید طوقانی و آموزش هنرمرشدی به دانش آموزان فعالیت داشته اند به فدراسیون ارسال نمایند تا حق الزحمه آنها پرداخت شود.

سیدحسن سبزواری گفت: بر همین اساس مدرسانی که در دوره یکسان سازی (تهران 1402) شرکت کرده بودند و تعداد جلسات فعالیت آنها به تایید معاونت سلامت و تربیت بدنی آموزش و پرورش استانها و هیئت های زورخانه ای استانها رسیده و در زمان مقرر اطلاعات آنها به فدراسیون ارسال گردید، پس از بررسی شرایط لازم، حق التدریس این عزیزان مستقیما به حساب شخصی آنها واریز گردید.

ایشان در پایان خاطر نشان کرد: در سالجاری، ادامه اجرای طرح شهید طوقانی از الویت های اساسی فدراسیون می باشد که در ارزیابی هیئت های استانی نیز به آن توجه جدی خواهد شد.