FIPZ

فدراسیون پهلوانی

حمایت از کالای ایرانی
تاریخ 1400/11/03         ساعت 10:22     گروه خبری اخبار فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای

فدراسیون ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی در نظر دارد دوره تئوری مربیگری درجه3 را طبق سرفصل های مندرج در آیین نامه دوره های کوتاه مدت مربیگری وزارت ورزش و جوانان، به صورت مجازی برگزار نماید.
تصویر

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی، بدین منظور شایسته است هیات های استانی جهت معرفی متقاضیان واجد شرایط شرکت در دوره فوق الذکر، نسبت به تکمیل اطلاعات افراد شرکت کننده تا پایان وقت اداری روز چهار شنبه  21 بهمن ماه 1400  اقدام لازم را به عمل آورند.

لازم به ذکر است به قهرمانان تیم های ملی (دارندگان حکم قهرمانی در مسابقات آسیایی، جهانی و جام جهانی) که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی در رشته تربیت بدنی می باشند، در صورت داشتن سایر شرایط و مدارک مورد نیاز و همچنین تائید فدراسیون، گواهینامه مربیگری درجه 3 بدون نیاز به شرکت در دوره تئوری و عملی مربیگری اعطا می گردد.

 داشتن حداقل 20 سال سن، داشتن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم و  داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم یا وضعیت حین خدمت یا گواهی اشتغال به تحصیل از شرایط شرکت در این دوره آموزشی می باشد.

علاقمندان شرکت در این دوره آموزشی ضمن عضویت در سامانه جامع فدراسیون به آدرس www.pahlevani-fed.ir و بارگذاری تصویر کارت ملی در سامانه جامع اطلاعاتی می بایست از بیمنه ورزشی معتبر برخوردار و تصویر فیش واریزی خود را هنگام ثبت نام در دست داشته باشند.

گفتنی است بررسی مدارک شرکت کنندگان تنها از طریق سامانه جامع فدراسیون انجام می پذیرد. لذا بارگذاری تمامی مدارک در این سامانه الزامی می باشد.

خاطرنشان می گردد تاریخ برگزاری و لینک دسترسی دوره تئوری پس از تکمیل مدارک و ارسال معرفینامه از استان ها، طی نامه ای اعلام خواهد شد.